Muzikál „V peřině“

• Místo:
    • ALDIS, HRADEC KRÁLOVÉ
  • Kontaktní údaje:

Muzikál „V peřině“ (Aldis, Hradec Králové)

Účinkují: Akordeonový orchestr Safari, sbor Daneťáček, učitelský pěvecký sbor a sólisté obou škol (ZUŠ Střezina, Daneta).

Den: pondělí: 5. 11. 2018 – muzikál „V peřině“ v Hradci Králové (Aldis, od 10:30 hodin).

Informace: Děti přijdou ráno do školy nebo budou čekat na nádraží v Sadové v 8:25 hodin.

Učivo si v pondělí neberou. Ráno se přemístíme na nádraží do Sadové buď pěšky, v případě nepříznivého počasí je převezeme autem do Sadové.

Oběd bude odhlášen. Děti si budou moci koupit něco k jídlu v Auparku.

S sebou: „batůžek se svačinou a pitím (+ kapesné)

Návrat: ve 13:30 hodin na nádraží do Sadové a přesun do školní družiny nebo sami domů („lísteček“ o uvolnění).

Vstupné: 60,- Kč + dopravné (vlak a MHD). Přesnou částku budeme vybírat během týdne po akci.

————————————–zde oddělte a dodejte do školy————————————–

Souhlasím, aby mé dítě _________________________________ v případě nepříznivého počasí T. Zahradníček a Š. Hlavatá převezli od školy na nádraží do Sadové a zpět.

Podpis rodičů:

Zašlete nám Váš názor k akci

2018-11-5 10:30 2018-11-5 Europe/Prague Muzikál „V peřině“ Muzikál „V peřině" (Aldis, Hradec Králové) ALDIS, HRADEC KRÁLOVÉ
Vložit do kalendáře
You already has been joined the event.
Thank you! You joined the event.