Aktuality

„Děti světa tančí pro mír 2018“ v Hradci Králové

„Děti světa tančí pro mír 2018“ v Hradci Králové (vystoupení v rámci Mezinárodního folklórního festivalu dětských tanečních párů).

Kdy: čtvrtek, 18. října, od 10:30 hodin  
Kde: Adalbertinum, ČSA 300, 500 03 Hradec Králové, Česko (mapa)
Popis: Vystoupení v rámci Mezinárodního folklórního festivalu dětských tanečních párů.
Další informace: 
Děti přijdou ráno do školy. Po první vyučovací hodině se přemístíme na nádraží v Sadové.
Oběd bude odhlášen. Děti si budou moci koupit něco k jídlu v Auparku nebo na nádraží.
S sebou: batůžek se svačinou a pitím (+ kapesné)
Návrat: ve 13:30 hodin na nádraží do Sadové a přesun do školní družiny nebo sami domů.
Vstupné: 50,- Kč + dopravné (vlak a MHD). Přesnou částku budeme vybírat až po akci (příští týden).

[tnc-pdf-viewer-iframe file=“https://www.zsmzany.cz/wp-content/uploads/2018/10/deti_tanci-pro-mir.pdf“ width=“800″ height=“640″ download=“true“ print=“true“ fullscreen=“true“ share=“true“ zoom=“true“ open=“true“ pagenav=“true“ logo=“true“ find=“true“ current_view=“true“ rotate=“true“ handtool=“true“ doc_prop=“true“ toggle_menu=“true“ language=“cs“ page=““ default_zoom=“auto“ pagemode=““]

Tags
Author:

Základní škola a mateřská škola, Mžany, okres Hradec Králové je málotřídní základní školou I. stupně a mateřskou školou poskytující profesionální služby ve výchově a vzdělávání předškolních dětí a žáků mladšího školního věku. Nabízíme služby kvalifikovaných pedagogů v estetickém a podnětném prostředí. Mžanská škola s jistotou zajistí kvalitní vzdělávání pro Vaše děti. Spokojenost a úspěch dětí je naším cílem i motivací.