„Děti světa tančí pro mír 2018“ v Hradci Králové

„Děti světa tančí pro mír 2018“ v Hradci Králové (vystoupení v rámci Mezinárodního folklórního festivalu dětských tanečních párů).

Kdy: čtvrtek, 18. října, od 10:30 hodin
Kde: Adalbertinum, ČSA 300, 500 03 Hradec Králové, Česko (mapa)
Popis: Vystoupení v rámci Mezinárodního folklórního festivalu dětských tanečních párů.
Další informace:
Děti přijdou ráno do školy. Po první vyučovací hodině se přemístíme na nádraží v Sadové.
Oběd bude odhlášen. Děti si budou moci koupit něco k jídlu v Auparku nebo na nádraží.
S sebou: batůžek se svačinou a pitím (+ kapesné)
Návrat: ve 13:30 hodin na nádraží do Sadové a přesun do školní družiny nebo sami domů.
Vstupné: 50,- Kč + dopravné (vlak a MHD). Přesnou částku budeme vybírat až po akci (příští týden).
Author:

Základní škola a mateřská škola, Mžany, okres Hradec Králové je málotřídní základní školou I. stupně a mateřskou školou poskytující profesionální služby ve výchově a vzdělávání předškolních dětí a žáků mladšího školního věku. Nabízíme služby kvalifikovaných pedagogů v estetickém a podnětném prostředí. Mžanská škola s jistotou zajistí kvalitní vzdělávání pro Vaše děti. Spokojenost a úspěch dětí je naším cílem i motivací.