Rozvrh hodin

Rozvrh hodin v týdnu, kdy se uskuteční výuka plavání

Termíny plaveckého výcviku: 13. prosince 2019; 10. ledna 2020; 17. ledna 2020; 24. ledna 2020; 7. února 2020; 14. února 2020; 21. února 2020; 28. února 2020; 13. března 2020 – AQC; 20. března 2020 – závody

Rozvrh hodin v týdnu, kdy není výuka plavání

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Český jazyk
08:00 - 08:45
V. Vecková

Matematika
08:55 - 09:40
V. Vecková
Český jazyk
08:00 - 08:45
V. Vecková

Matematika
08:55 - 09:40
V. Vecková
Matematika
08:00 - 08:45
V. Vecková

Český jazyk
08:55 - 09:40
V. Vecková
Matematika
08:00 - 08:45
V. Vecková

Český jazyk
08:55 - 09:40
V. Vecková
Český jazyk
08:00 - 08:45
V. Vecková

Prvouka
08:55 - 09:40
V. Vecková
Hudební výchova
10:05 - 10:50
V. Zahradníčková
Český jazyk - Čtení/ Psaní
10:05 - 10:50
V. Vecková
Prvouka
10:05 - 10:50
V. Vecková
Český jazyk - Čtení/ Psaní
10:05 - 10:50
V. Vecková
Pracovní činnosti
10:05 - 10:50
V. Zahradníčková
Tělesná výchova
11:00 - 11:45
V. Vecková

Oběd
11:45 - 12:30
Český jazyk
11:00 - 11:45
V. Vecková

Oběd
11:45 - 12:30
Český jazyk - Liter. vých.
11:00 - 11:45
V. Vecková

Oběd
11:45 - 12:30
Tělesná výchova
11:00 - 11:45
V. Vecková

Oběd
11:45 - 12:30
Výtvarná výchova
11:00 - 11:45
V. Zahradníčková

Oběd
11:45 - 12:30

Pondělí

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Matematika
    08:55 - 09:40
  • Hudební výchova
    10:05 - 10:50
  • Tělesná výchova
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30

Úterý

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Matematika
    08:55 - 09:40
  • Český jazyk - Čtení/ Psaní
    10:05 - 10:50
  • Český jazyk
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30

Středa

  • Matematika
    08:00 - 08:45
  • Český jazyk
    08:55 - 09:40
  • Prvouka
    10:05 - 10:50
  • Český jazyk - Liter. vých.
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30

Čtvrtek

  • Matematika
    08:00 - 08:45
  • Český jazyk
    08:55 - 09:40
  • Český jazyk - Čtení/ Psaní
    10:05 - 10:50
  • Tělesná výchova
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30

Pátek

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Prvouka
    08:55 - 09:40
  • Pracovní činnosti
    10:05 - 10:50
  • Výtvarná výchova
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Český jazyk
08:00 - 08:45
V. Vecková

Matematika
08:55 - 09:40
V. Vecková
Český jazyk
08:00 - 08:45
V. Vecková

Matematika
08:55 - 09:40
V. Vecková
Matematika
08:00 - 08:45
V. Vecková

Český jazyk
08:55 - 09:40
V. Vecková
Matematika
08:00 - 08:45
V. Vecková

Český jazyk
08:55 - 09:40
V. Vecková
Český jazyk
08:00 - 08:45
V. Vecková

Prvouka
08:55 - 09:40
V. Vecková
Hudební výchova
10:05 - 10:50
V. Zahradníčková
Český jazyk - Čtení/ Psaní
10:05 - 10:50
V. Vecková
Český jazyk - Čtení
10:05 - 10:50
V. Vecková
Český jazyk - Čtení/ Psaní
10:05 - 10:50
V. Vecková
Pracovní činnosti
10:05 - 10:50
V. Zahradníčková
Tělesná výchova
11:00 - 11:45
V. Vecková

Oběd
11:45 - 12:30
Český jazyk - Sloh
11:00 - 11:45
V. Vecková

Oběd
11:45 - 12:30
Český jazyk - Čtení/ Psaní
11:00 - 11:45
V. Vecková

Oběd
11:45 - 12:30

Prvouka
12:30 - 13:15
V. Vecková
Tělesná výchova
11:00 - 11:45
V. Vecková

Oběd
11:45 - 12:30

Matematika - Geo
12:30 - 13:15
V. Vecková
Výtvarná výchova
11:00 - 11:45
V. Zahradníčková

Oběd
11:45 - 12:30

Pondělí

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Matematika
    08:55 - 09:40
  • Hudební výchova
    10:05 - 10:50
  • Tělesná výchova
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30

Úterý

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Matematika
    08:55 - 09:40
  • Český jazyk - Čtení/ Psaní
    10:05 - 10:50
  • Český jazyk - Sloh
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30

Středa

  • Matematika
    08:00 - 08:45
  • Český jazyk
    08:55 - 09:40
  • Český jazyk - Čtení
    10:05 - 10:50
  • Český jazyk - Čtení/ Psaní
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Prvouka
    12:30 - 13:15

Čtvrtek

  • Matematika
    08:00 - 08:45
  • Český jazyk
    08:55 - 09:40
  • Český jazyk - Čtení/ Psaní
    10:05 - 10:50
  • Tělesná výchova
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Matematika - Geo
    12:30 - 13:15

Pátek

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Prvouka
    08:55 - 09:40
  • Pracovní činnosti
    10:05 - 10:50
  • Výtvarná výchova
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Český jazyk
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Tělesná výchova
08:55 - 09:40
V. Zahradníčková
Matematika
08:55 - 09:40
T. Zahradníček

Matematika
08:55 - 09:40
T. Zahradníček
Český jazyk
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Matematika - Geo
08:55 - 09:40
T. Zahradníček
Anglický jazyk
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Český jazyk
08:55 - 09:40
T. Zahradníček
Matematika
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Český jazyk
08:55 - 09:40
T. Zahradníček
Prvouka
10:05 - 10:50
V. Vecková
Český jazyk - Čtení
10:05 - 10:50
V. Zahradníčková
Anglický jazyk
10:05 - 10:50
T. Zahradníček
Tělesná výchova
10:05 - 10:50
V. Zahradníčková
Prvouka
10:05 - 10:50
V. Vecková
Matematika
11:00 - 11:45
T. Zahradníček

Oběd
11:45 - 12:30
Hudební výchova
11:00 - 11:45
V. Zahradníčková

Oběd
11:45 - 12:30

Výtvarná výchova
12:30 - 13:15
V. Zahradníčková

Pracovní činnosti
13:25 - 14:10
V. Zahradníčková
Český jazyk - Čtení
11:00 - 11:45
V. Zahradníčková

Oběd
11:45 - 12:30

Prvouka
12:30 - 13:15
V. Vecková
Český jazyk - Sloh
11:00 - 11:45
V. Zahradníčková

Oběd
11:45 - 12:30

Český jazyk - Psaní
12:30 - 13:15
T. Zahradníček
Anglický jazyk
11:00 - 11:45
T. Zahradníček

Oběd
11:45 - 12:30
Čtenářský klub
13:20 - 14:20
V. Zahradníčková

Pondělí

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Tělesná výchova
    08:55 - 09:40
  • Prvouka
    10:05 - 10:50
  • Matematika
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Čtenářský klub
    13:20 - 14:20

Úterý

  • Matematika
    08:55 - 09:40
  • Matematika
    08:55 - 09:40
  • Český jazyk - Čtení
    10:05 - 10:50
  • Hudební výchova
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Výtvarná výchova
    12:30 - 13:15
  • Pracovní činnosti
    13:25 - 14:10

Středa

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Matematika - Geo
    08:55 - 09:40
  • Anglický jazyk
    10:05 - 10:50
  • Český jazyk - Čtení
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Prvouka
    12:30 - 13:15

Čtvrtek

  • Anglický jazyk
    08:00 - 08:45
  • Český jazyk
    08:55 - 09:40
  • Tělesná výchova
    10:05 - 10:50
  • Český jazyk - Sloh
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Český jazyk - Psaní
    12:30 - 13:15

Pátek

  • Matematika
    08:00 - 08:45
  • Český jazyk
    08:55 - 09:40
  • Prvouka
    10:05 - 10:50
  • Anglický jazyk
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Český jazyk
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Tělesná výchova
08:55 - 09:40
V. Zahradníčková
Matematika
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Matematika
08:55 - 09:40
T. Zahradníček
Český jazyk
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Matematika - Geo
08:55 - 09:40
T. Zahradníček
Anglický jazyk
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Český jazyk - Sloh
08:55 - 09:40
T. Zahradníček
Matematika
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Český jazyk
08:55 - 09:40
T. Zahradníček
Vlastivěda
10:05 - 10:50
V. Vecková
Český jazyk - Čtení
10:05 - 10:50
V. Zahradníčková
Český jazyk - Čtení
10:05 - 10:50
T. Zahradníček
Tělesná výchova
10:05 - 10:50
V. Zahradníčková
Přírodověda
10:05 - 10:50
V. Vecková
Matematika
11:00 - 11:45
T. Zahradníček

Oběd
11:45 - 12:30

Anglický jazyk
12:30 - 13:15
T. Zahradníček

Čtenářský klub
13:20 - 14:20
V. Zahradníčková
Hudební výchova
11:00 - 11:45
V. Zahradníčková

Oběd
11:45 - 12:30

Výtvarná výchova
12:30 - 13:15
V. Zahradníčková

Výtvarná výchova
13:25 - 14:10
V. Zahradníčková
Pracovní činnosti
11:00 - 11:45
V. Zahradníčková

Oběd
11:45 - 12:30

Anglický jazyk
12:30 - 13:15
T. Zahradníček
Český jazyk
11:00 - 11:45
V. Zahradníčková

Oběd
11:45 - 12:30

Informatika
12:30 - 13:15
T. Zahradníček

Vlastivěda
13:25 - 14:10
V. Vecková
Český jazyk - Čtení
11:00 - 11:45
T. Zahradníček

Oběd
11:45 - 12:30

Pondělí

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Tělesná výchova
    08:55 - 09:40
  • Vlastivěda
    10:05 - 10:50
  • Matematika
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Anglický jazyk
    12:30 - 13:15
  • Čtenářský klub
    13:20 - 14:20

Úterý

  • Matematika
    08:00 - 08:45
  • Matematika
    08:55 - 09:40
  • Český jazyk - Čtení
    10:05 - 10:50
  • Hudební výchova
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Výtvarná výchova
    12:30 - 13:15
  • Výtvarná výchova
    13:25 - 14:10

Středa

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Matematika - Geo
    08:55 - 09:40
  • Český jazyk - Čtení
    10:05 - 10:50
  • Pracovní činnosti
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Anglický jazyk
    12:30 - 13:15

Čtvrtek

  • Anglický jazyk
    08:00 - 08:45
  • Český jazyk - Sloh
    08:55 - 09:40
  • Tělesná výchova
    10:05 - 10:50
  • Český jazyk
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Informatika
    12:30 - 13:15
  • Vlastivěda
    13:25 - 14:10

Pátek

  • Matematika
    08:00 - 08:45
  • Český jazyk
    08:55 - 09:40
  • Přírodověda
    10:05 - 10:50
  • Český jazyk - Čtení
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Český jazyk
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Tělesná výchova
08:55 - 09:40
V. Zahradníčková
Matematika
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Matematika
08:55 - 09:40
T. Zahradníček
Český jazyk
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Matematika - Geo
08:55 - 09:40
T. Zahradníček
Anglický jazyk
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Český jazyk
08:55 - 09:40
V. Zahradníčková
Matematika
08:00 - 08:45
T. Zahradníček

Český jazyk
08:55 - 09:40
T. Zahradníček
Vlastivěda
10:05 - 10:50
V. Vecková
Přírodověda
10:05 - 10:50
V. Zahradníčková
Anglický jazyk
10:05 - 10:50
T. Zahradníček
Tělesná výchova
10:05 - 10:50
V. Zahradníčková
Český jazyk - Čtení
10:05 - 10:50
V. Vecková
Matematika
11:00 - 11:45
T. Zahradníček

Oběd
11:45 - 12:30

Český jazyk - Čtení
12:30 - 13:15
T. Zahradníček
Hudební výchova
11:00 - 11:45
V. Zahradníčková

Oběd
11:45 - 12:30

Výtvarná výchova
12:30 - 13:15
V. Zahradníčková

Výtvarná výchova
13:25 - 14:10
V. Zahradníčková
Pracovní činnosti
11:00 - 11:45
V. Zahradníčková

Oběd
11:45 - 12:30

Anglický jazyk
12:30 - 13:15
T. Zahradníček
Český jazyk - Sloh
11:00 - 11:45
V. Zahradníčková

Oběd
11:45 - 12:30

Český jazyk - Čtení
12:30 - 13:15
T. Zahradníček

Vlastivěda
13:25 - 14:10
V. Vecková
Anglický jazyk
11:00 - 11:45
T. Zahradníček

Oběd
11:45 - 12:30

Pondělí

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Tělesná výchova
    08:55 - 09:40
  • Vlastivěda
    10:05 - 10:50
  • Matematika
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Český jazyk - Čtení
    12:30 - 13:15

Úterý

  • Matematika
    08:00 - 08:45
  • Matematika
    08:55 - 09:40
  • Přírodověda
    10:05 - 10:50
  • Hudební výchova
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Výtvarná výchova
    12:30 - 13:15
  • Výtvarná výchova
    13:25 - 14:10

Středa

  • Český jazyk
    08:00 - 08:45
  • Matematika - Geo
    08:55 - 09:40
  • Anglický jazyk
    10:05 - 10:50
  • Pracovní činnosti
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Anglický jazyk
    12:30 - 13:15

Čtvrtek

  • Anglický jazyk
    08:00 - 08:45
  • Český jazyk
    08:55 - 09:40
  • Tělesná výchova
    10:05 - 10:50
  • Český jazyk - Sloh
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
  • Český jazyk - Čtení
    12:30 - 13:15
  • Vlastivěda
    13:25 - 14:10

Pátek

  • Matematika
    08:00 - 08:45
  • Český jazyk
    08:55 - 09:40
  • Český jazyk - Čtení
    10:05 - 10:50
  • Anglický jazyk
    11:00 - 11:45
  • Oběd
    11:45 - 12:30
No předměty available!

Rozvrh hodin

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním těchto stránek s jejich používáním souhlasíte.
X