Aktuality

100 let Československa – vystoupení žáků + výsadba lípy republiky

Vystoupení žáků školy (píseň: Ach synku, synku…) při příležitosti vysazení národního stromu – lípy v Sadové

V neděli 28. října bude u příležitosti 100. výročí založení Československé republiky vysazena v Sadové u obecního úřadu lípa.

Sraz pro ty, kteří se chtějí této slavnostní chvíle zúčastnit je ve 14 hodin u obecního úřadu v Sadové

 

Author:

Základní škola a mateřská škola, Mžany, okres Hradec Králové je málotřídní základní školou I. stupně a mateřskou školou poskytující profesionální služby ve výchově a vzdělávání předškolních dětí a žáků mladšího školního věku. Nabízíme služby kvalifikovaných pedagogů v estetickém a podnětném prostředí. Mžanská škola s jistotou zajistí kvalitní vzdělávání pro Vaše děti. Spokojenost a úspěch dětí je naším cílem i motivací.