Volné místo: UČITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLY/ příp. funkce zástupkyně ředitele pro předškolní vzdělávání

Do našeho kolektivu hledáme kvalifikovanou učitelku MŠ, případně je možné se ucházet o funkci zástupkyně ředitele pro předškolní vzdělávání (dříve „vedoucí učitelka MŠ“) na školní rok 2023/2024 s možností prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Nástup: od 21. 8. 2023 nebo dle dohody

Požadujeme:

• středoškolské či vysokoškolské vzdělání s odbornou kvalifikací (předškolní pedagogika – podmínkou) dle §6 zákona č. 563/2004 Sb., pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů
  • profesionální přístup k pracovní pozici
  • hru na hudební nástroj (např. klavír, kytara, flétna)
  • schopnost spolupráce a komunikace s ostatními pracovníky školy
  • zájem o využívání moderních trendů a metod ve výuce
  • zájem o další sebevzdělávání
  • základní orientaci a znalost IT technologií (SW – např. iŠkolička; Windows, MS Office). Ovládání interaktivní tabule/ LCD panelu.

Pro pozici zástupkyně ředitele pro předškolní vzdělávání (dříve „vedoucí učitelka MŠ“) navíc požadujeme:

• předchozí praxi v mateřské škole (ideálně na vedoucí pozici)
  • organizační a řídicí schopnosti
  • aktivní a inovativní přístup k pracovní pozici
  • dobrou znalost práce na PC => tvorba školní dokumentace, vkládání příspěvků na web MŠ, fotodokumentace školních akcí apod.
  • zájem o vypracovávání a realizaci dotačních titulů (ve spolupráci s ředitelem školy)
  • výhoda: znalost pedagogického diagnostikování (např. iSophi + digitální nadstavba)

Nabízíme:

• 100% pracovní úvazek
  • mzdu stanovenou dle délky pedagogické praxe (25 000 – 37 000 Kč, 8. – 10. platová třída
  • smlouvu na dobu určitou (na šk. rok 2023/2024) s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nenárokové složky platu dle vnitřního platového předpisu
  • příspěvek na stravování
  • podporu dalšího vzdělávání
  • možnost vedení zájmových aktivit

Jsme malotřídní základní škola s 1. – 4. (5.) ročníkem ZŠ + MŠ, jídelna, tělocvična, školní zahrada.