Muzikál „Zlatovláska“ – premiéra se blíží! Čtěte pokyny!

Velký školní muzikálový projekt ZŠ a MŠ Mžany pod vedením Mgr. Věry Zahradníčkové.
Ukázka ze zkoušek konaných dne 3. 5. a 13. 4. 2019

Premiéra: čtvrtek 30. 5. 2019 – (hala) Hněvčeves

Organizační pokyny

Vážení rodiče,

30. května 2019 od 18.00 hod. vystoupí Vaše dítě v muzikálu Zlatovláska. Sál v Hněvčevsi bude otevřen od 17.30 hod.

Rezervace míst není možná, dodržujte prosím pokyny organizátorů při usazování na místa.

Dopolední výuka proběhne uvolněným způsobem, budeme respektovat, že dítě čeká náročný den. Odpolední výuka odpadá. Po obědě budou děti ve školní družině.

14.00 hod. – převoz dětí do sálu v Hněvčevsi (zajištěn)

14.30 hod. – přidělování mikrofonů

15.00 hod. – 16.30 hod. – generální zkouška

16.30 hod. – 17. 45 hod. – pauza na svačinu, odpočinek, převlečení do kostýmů

17.45 hod. – 18. 00 hod. – příprava

S sebou: pohodlné oblečení, svačinu (dostatečně velkou), pití (bez bublin – špatně by se dětem zpívalo), papírové kapesníky, malý ručník

Po vystoupení si děti vyzvedněte u přidělených dohledů, u kterých nezapomeňte (z bezpečnostních důvodů) nahlásit odchod dítěte.

Dohled:

Vojáci – T. Zahradníček