Informace k organizaci v posledním týdnu školy

Informace k organizaci posledního týdne školy

1) Vracení učebnic – v pátek 21. 6. – nejpozději do středy 26. 6. 2019.

Pokud má vaše dítě poškozenou/ natrženou učebnici, pokuste se ji opravit (zalepit).

2) Pondělí 24. 6. – dopravní hřiště v HK (od 10:15 – 11:45 hod.). Děti přijdou do školy a společně se přesuneme na nádraží v Sadové. Oběd je odhlášen.

S sebou: sportovní oblečení, přilba, svačina, pití, kapesné na jídlo.

Návrat ve 13:34 hod. do Sadové (a pak přesun do šk. družiny).

Cena: jízdné vlakem do HK a zpět + MHD

3) Úterý 25. 6. – výlet do Krkonoš: Špindlerův Mlýn – Medvědín (lanovka) – pramen Labe – Špindlerův Mlýn. Celkem cca 15 km. Čas odjezdu od školy a čas příjezdu upřesníme.

S sebou: sportovní oblečení, pevná obuv do hor, batůžek, pláštěnka, pokrývka hlavy, svačina, pití, kapesné.

Cena: cca 200,- Kč autobus; 210,- Kč lanovka

4) Středa 26. 6. – dopoledne „třídní práce“ (úklid).

V podvečer (čas upřesníme) – opékání buřtů (zajistěte si sami), kytara + zpěv, stezka odvahy, přespání ve škole => před akcí prosím zkontrolujte svému dítěti vlasy na výskyt vší (pokud bychom vešku/ hnidy objevili my, dítě bychom museli poslat domů).

5) Čtvrtek 27. 6. – společná snídaně ve škole (zajistíme).

Cyklovýlet do Lodína (3. a 4. ročník) – kolo, přilba, sportovní oblečení, plavky, ručník, batůžek

Pěší výlet v okolí školy (1. a 2. ročník).

6) Pátek 28. 6. – vysvědčení. …a odchod na prázdniny

V posledním týdnu školy bude za uvedené akce málo času na výběr peněz, proto prosím o včasné zaplacení přibližné částky ve výši 500,- Kč. Přeplatek vrátíme.