Aktuality

Koncert v hradecké filharmonii

Koncert pro žáky 1. stupně základních škol: HRADECKÉ TAJNOSTI

Během hodinového koncertu vás pan dirigent Miloš Machek „provede“ podzemními chodbami starého Hradce do minulosti i budoucnosti s hudbou Charpentiera, Bibera, Vivaldiho, Mozarta, Musorgského, Hindemitha, Beneše, Ježka a I. Hurníka.

Koncert se koná v pátek 13/3/2020 od 8.30 hodin v sále Filharmonie Hradec Králové.

Cena vstupného je 90  a délka představení je 60 minut.

Místo konání: koncertní sál Filharmonie, Eliščino nábřeží 777, Hradec Králové

Author:

Základní škola a mateřská škola, Mžany, okres Hradec Králové je málotřídní základní školou I. stupně a mateřskou školou poskytující profesionální služby ve výchově a vzdělávání předškolních dětí a žáků mladšího školního věku. Nabízíme služby kvalifikovaných pedagogů v estetickém a podnětném prostředí. Mžanská škola s jistotou zajistí kvalitní vzdělávání pro Vaše děti. Spokojenost a úspěch dětí je naším cílem i motivací.