UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY od středy 18. 3. 2020 do odvolání

Uzavreni MS Mzany_oznameni

Při péči o dítě do 10 let věku, které nemůže být z důvodu nařízené karantény docházet do školy náleží zaměstnanci ošetřovné. Dle aktuálního výkladu Ministerstva práce a sociálních věcí a České správy sociálního zabezpečení, bude-li důsledkem současných opatření uzavření zařízení předškolní péče, bude postupováno stejným způsobem jako u klasických školních zařízení.

Potvrzení rodičům v tomto případě vydá pouze škola, nikoli lékař.
Více informací naleznete v přiloženém odkazu. Formuláře najdete i v dokumentech školy.