Od pondělí 30. 11. 2020 se do školy vrací i žáci 3., 4. a 5. ročníku

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády ČR se od pondělí 30. 11. 2020 vrací do školy všichni žáci I. stupně ZŠ.

Provozní informace:

• školu mohou navštěvovat pouze zdravé děti; děti bez příznaků onemocnění; (negativní) děti po karanténě
  • během pobytu ve škole je povinnost žáků i učitelů nosit roušky. Z tohoto důvodu vybavte děti větším počtem roušek na den (min. 4 kusy) a sáčkem. Dbejte na každodenní výměnu roušek za čisté.
  • velké přestávky budou v případě příznivého počasí probíhat venku na čerstvém vzduchu
  • nároky na zvýšenou hygienu budou pokračovat (po vstupu do školy a přezutí => důkladné mytí rukou teplou vodou + dezinfekce rukou)
  • bude zvýšena intenzita větrání vnitřních prostor školy
  • zákaz vstupu rodičů a cizích osob do školy bez předchozího ohlášení
  • ranní dohled je pro žáky zajištěn od 6.45 hodin
  • vyučování bude probíhat dle upraveného rozvrhu hodin (neprobíhá tělesná výchova a hudební výchova – zpěv). Do odvolání nebude probíhat ve vnitřních prostorách ani „kroužek“ – Sportuj ve škole
  • školní jídelna je v provozu
  • odpolední družina je v běžném provozu (s pohybem v rouškách). Pokud dítě do družiny nutně nemusíte umisťovat, žádáme vás, abyste družinu (z preventivních důvodů) zatím nevyužívali. Děkujeme.