Provoz školy od pondělí 4. 1. 2021

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády ČR od pondělí 4. 1. 2021 přechází žáci 3., 4. a 5. ročníku na distanční vzdělávání. Do školy budou prezenčně docházet žáci 1. a 2. ročníku.

Provozní informace pro žáky 1. a 2. ročníku:

• školu mohou navštěvovat pouze zdravé děti; děti bez příznaků onemocnění; (negativní) děti po karanténě
  • během pobytu ve škole je povinnost žáků i učitelů nosit roušky. Z tohoto důvodu vybavte děti větším počtem roušek na den (min. 4 kusy). Dbejte na každodenní výměnu roušek za čisté.
  • velké přestávky budou probíhat ve větší míře venku na čerstvém vzduchu
  • nároky na zvýšenou hygienu budou pokračovat (po vstupu do školy a přezutí => důkladné mytí rukou teplou vodou + dezinfekce rukou)
  • bude zvýšena intenzita větrání vnitřních prostor školy
  • zákaz vstupu rodičů a cizích osob do školy bez předchozího ohlášení