Aktuální informace k 27. a 29. 11. 2021 – změny!

Aktuální informace ze školy

Z důvodu zhoršující se epidemiologické situace bylo rozhodnuto, že je zrušena akce „rozsvícení vánočního stromečku“ (sobota 27. 11.) a na pondělí 29. 11. 2021 je vyhlášeno ředitelské volno z důvodu přerušení dodávky el. energií v ZŠ a MŠ Mžany.

1) V pondělí 22. 11. a 29. 11. 2021 se ve škole uskuteční antigenní testování žáků na onemocnění covid-19.Testování bude probíhat na stejném principu jako testování, které proběhlo v září.
Více informací ke screeningovému testování naleznete ZDE

Zkontrolujte prosím, zda je Vaše dítě vybaveno rouškami. Epidem. situace se horší a stále platí povinnost zakrytí nosu a úst o přestávkách a ve společných prostorách školy.

2) V sobotu 27. 11. 2021 proběhne od 17 hodin akce „Rozsvícení vánočního stromečku“ před budovou MŠ.
Tato akce proběhne ve spolupráci s pěveckým sborem Kaštánek, kdy žáci školy společně se sborem zazpívají 5 písní.

3) V pondělí 29. 11. 2021 bude přerušena dodávka elektrické energie v budově ZŠ. Provoz MŠ a jídelny by měl probíhat beze změny.
Na tento jsme zvolili náhradní dopolední program, a to projekci v kině Bio Central v HK.
V malém sále kina bude přítomna pouze naše škola.

Vstupné: 100 Kč + přeprava vlakem

Po návratu do školy děti půjdou na oběd (před 13. hodinou). Následně půjdou buď domů nebo do školní družiny. Ta bude probíhat v tělocvičně a v případě příznivého počasí i ve venkovním prostředí.

Žádáme Vás, pokud tento den nutně nepotřebujete využít školní družinu, své dítě si vyzvedněte po obědě.