TURNAJ MALOTŘÍDNÍCH ŠKOL VE FLORBALU – MŽANY 2019

Ve čtvrtek 21. 2. 2019 se ve mžanské tělocvičně uskuteční 7. ročník miniturnaje malotřídních škol ve florbalu.

Hrací systém:
– každý s každým
– 3 na 3 bez brankáře
– družstvo tvoří 3-6 hráčů (alespoň 1 dívka)

Pořadí bude určeno na základě součtu bodů ze všech sehraných utkání. V případě rovnosti bodů je dalším kritériem:
– vzájemný zápas
– více vstřelených branek
– trestná střílení

Bodování: 3 body – výhra, 1 bod – remíza, 0 bodů – prohra
Hrací doba: bude upřesněna dle počtu účastníků (cca 5-7 min. na zápas)

Pravidla – zjednodušená:
Zápas začíná vhazováním ve středu hřiště.
Střídání – kdykoliv v průběhu hry a jakýkoliv počet hráčů.
Hra rukou – není povolena.
Hra nohou – je dovoleno míček zpracovat, nelze nohou nahrát spoluhráči.
Hrajeme bez brankáře na malé branky (90 x 60 cm).
Vysoká hůl – je povoleno hrát holí do úrovně svých kolen.
Pokud se míček dostane mimo hřiště, následuje vhazování. Přímý gól z vhazování neplatí – míčku se musí někdo další dotknout.
Nadzvedávání hokejky nebo hra mezi nohama soupeře není dovolena => ztráta míčku.
Brankoviště => je ohraničené území před brankou, kam nesmí vkročit ani obránce ani útočník, pokud se tam odehrává hra => ztráta míčku. Hokejkou se v brankovišti hrát může.
Při zabránění jasného gólu vstupem do brankoviště je nařízen technický gól nebo penalta (posoudí rozhodčí).
Penalta se zahrává od poloviny hřiště do prázdné branky.
Po obdržené brance se skórující družstvo přemístí na svou polovinu. Družstvo, které obdrželo gól rozehrává od své branky. Jakmile se míček nebo hráč, který rozehrává, ocitne na polovině soupeře, protivníci jej mohou začít napadat.
Při překročení rozdílu skóre o 5 branek je utkání předčasně ukončeno.

Zašlete nám Váš názor k akci

2019-2-21 8:00 2019-2-21 13:00 Europe/Prague TURNAJ MALOTŘÍDNÍCH ŠKOL VE FLORBALU – MŽANY 2019 Mžany 62, 503 15 Nechanice
Vložit do kalendáře
You already has been joined the event.
Thank you! You joined the event.